Rodinný dom Pezinok - projekt domu

Typ projektu:

Novostavba

Lokalita:

Pezinok

Dátum:

10/2020

Investor:

Súkromná osoba

popis

Projekt domu

Rodinný dom sa bude nachádzať v širšom centre mesta Pezinok . Stavba bude umiestnená medzi existujúce budovy jestvujúcej výstavby. Kubická architektúra s plochou strechou dopĺňa jednoduchý výraz územia. Pozemok bude disponovať vlastnými parkovacími miestami.

Pôdorysný tvar domu je navrhnutý ako  obdĺžnikový, rovnobežný s uličnou čiarou. Pri vstupe do RD sa dostávame na medzipodlažie na ktorom sa nachádza predsieň a sklad rodinného domu. Výstupným ramenom schodiska po ľavej strane sa dostávame na podlažie, ktoré predstavuje nočnú časť RD. Chodba na tomto podlaží sprístupňuje detské izby, pracovňu, spálňu rodičov, šatník ako aj kúpeľňu a osobitné wc a taktiež terasu. Vzostupným ramenom schodiska sa dostávame na prízemné podlažie RD. V tejto časti sa nachádza obývačka s kuchyňou a jedálňou, špajza, spálňa rodičov, šatník a kúpeľňa. V rámci
tohto podlažia sa nachádza taktiež technické zázemie domu. Všetky hlavné izby sú orientované prevažne na juhozápadnú a západnú svetovú stranu.

Podľa charakteru prevádzky a tvarového riešenia bude objekt konštruovaný zo stavebnicového systému (tvaroviek) Ytong v kombinácií so železobetónom.

Projekt je robený na mieru.  V prípade záujmu o podobný typ domu nás neváhajte kontaktovať s Vašimi požiadavkami na hprojekty@hprojekty.sk, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Zastavaná plocha: 138,26 m2

Úžitková plocha: 207,00 m2

V prípade záujmu o podobný projekt nám napíšte tu.

Najnovšie projekty si pozrite tu.

spaceman slot
depo 25 bonus 25
slot qris