Dizajnový návrh

Typ projektu:

Novostavba-interiér

Lokalita:

Devín – Bratislava

Dátum:

09/2021

Investor:

Súkromná osoba

popis

Interiér bytového domu – Zelené terasy Devín

Devín je vyhľadávanou lokalitou a zároveň je ako časť Bratislavy obsluhovaný mestskou hromadnou dopravou. V jeho bezprostrednej blízkosti je vybudovaný diaľničný obchvat a centrum mesta je vzdialené 15 minút autom. Bývanie na Zelených terasách má všetky výhody komunitného bývania. Bytové jednotky sú umiestnené v atraktívnych trojpodlažných vila domoch s terasami v tichej lokalite pod lesom.

Interiérový dizajn

Pohľad do kuchyne rodinného domu, ktorú sme navrhli v svetlých odtieňoch dreva. Dominujú tu moderné a kvalitné materiály, akými sú dubová dýha, umelý kameň imitujúci kresbu mramora. Miesto v tomto návrhu si našli taktiež betónové povrchy aplikované na steny. Zaujímavé je riešenie jedálenského stola, ktorý plynule nadväzuje na vyvýšenú časť ostrovčeka. Horizontálnu rovinu stola tvorí betónová doska nad ktorou sa vynímajú čierne závesné lampy.

Pohľad na vysokú lamelovú stenu, ktorá svojím materiálovým riešením nadväzuje na trámový strop. Spodné skrinky TV zostavy plynule prechádzajú do hmoty krbu, čím sme dosiahli optické predĺženie.

V prípade záujmu o podobný projekt nám napíšte tu.

Najnovšie projekty si pozrite tu.

spaceman slot
depo 25 bonus 25
slot qris
bonus new member
https://www.restaurantlescape.com/